YEMEK ASANSÖRLERİ

Hidrolik yemek asansörü

Tamburlu yemek asansörü

Vidalı yemek asansörü

tipleri mevcuttur.

Monşarj tipi servis asansörleri, genelde giyotin tarz kapılıdırlar. Fakat çarpma kapı tipleri de mevcuttur.Giyotin kapılar yer işgal etmedikleri gibi tek hareketle açılıp kapanması kolayca sağlanır. Hijyen bu tip asansörler için önemli olduğundan dolayı yapımında genelde paslanmaz çelik malzeme kullanılır. İsteğe bağlı olarak tabak, bardak için raf uygulaması yapılabilmektedir.

Yemek Asansörlerinde;

Giyotin Tip veya Manuel Tip kat kapıları,

İthal veya Yerli Makine Motor seçenekleri,

Basit kumanda, kattan kata gönderme özelliği,

Tam elektronik mikroişlemci kontrollü kumanda panosu,

Tek hız veya çift hız seçenekleri

ihtiyaca ve asansör kuyusuna bağlı olarak seçilebilmektedir.

Bahsedilen özelliklerin her biri için, yemek asansörü fiyatı değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden yemek asansörü fiyat teklifi isteğinde bulunurken formu eksiksiz doldurmalısınız. Bu sayede asansör şirketlerinden ihtiyacınıza en uygun olan yemek asansörünün fiyatını alabilirsiniz.

Yemek asansörü aldıktan sonra sorun yaşamamak için rutin bakımını yaptırmayı unutmayınız. Her asansör firması aynı zamanda bakımcı firma vasfına sahiptir. Dolayısıyla asansörün bakımı garanti süresince, satın aldığınız firmaya yaptırılmalıdır.

Unutmayınız ki, gerekli parçalar değiştirilene kadar ya da her türlü arıza durumlarında yemek asansörü kapalı tutulmalıdır, aksi durumda ve rutin bakımını yaptırmadığınız durumda oluşabilecek her türlü kazadan siz sorumlusunuz.

Yemek asansörleri genelde otel, hastane, restoran ve villalarda mutfaktan kata tabak, bardak gibi yemek malzemelerinin taşınmasında kullanılır.İnsan asansörünün küçültülmüş halidir.

Monşarj asansör diye de anılan yemek asansörleri sadece 40 Kg’dan 250 Kg’a kadar değişik taşıma kapasiteleriyle yük taşıyan küçük yük asansörleridir. 4 durağa kadar kullanılabilirler.

Yemek asansörlerinin

     İLETİŞİM

  • +90(212) 931 36 60
  • info@admasansor.com

Beşyol Mah. Cami Sk. No:24/4 (E5 Yanyol) Küçükçekmece / İstanbul

KURUMSAL

Telif Hakkı © 2024 ADM ASANSÖR. Tüm hakları saklıdır.

Scroll to Top